Мова - духовне багатство народу. В. Сухомлинський

Українська мова

ТРЕНАЖЕР З ПРАВОПИСУ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Пізнавайте, вчіться, розвивайтесь!


Інтерактивні вправи з української мови
Фонетика. Графіка. Орфоепія

Будова слова
Лексикологія
Фразеологія
Морфологія
Прикметник
Числівник
Займенник
Дієслово
Дієприкметник
Дієприслівник
Прислівник
Службові частини мови
Синтаксис


Вимоги до оформлення рефератів
 Структура реферату 
Структура реферату містить такі елементи: 
• титульна сторінка,
 • план, 
• вступ, 
• основна частина (розділи, пункти і підпункти),
 • висновки,
 • список використаних джерел, 
• додатки. 

       Реферат друкується на аркушах білого кольору формату А4 з однієї сторони. Висота букв і цифр повинна бути не менше 1.8 мм, до 30 рядків тексту на 1 сторінці (інакше кажучи, шрифт Times New Roman, ромір шрифта 14, міжрядковий інтервал 1,5). Розміри полів: ліве - 30 мм, праве - 10 мм, верхнє та нижнє - по 20 мм.

Титульний аркуш містить найменування міністерства, якому підпорядкований навчальний заклад (Міністерство освіти і науки України); назву вищого навчального закладу (Грицівське вище професійне училище №38);  курс, групу, прізвище, ім'я, по батькові автора. 

Заголовки розділів необхідно розміщувати в середині рядка без крапки вкінці і друкувати прописними буквами, не підкреслюючи.

Нумерацію сторінок, розділів, малюнків, таблиць проставляють арабськими цифрами без знаку №.

Першою сторінкою роботи є титульний аркуш, який включається в загальну нумерацію сторінок. На титульному аркуші номер сторінки не проставляється, на наступних сторінках номер проставляється в правому верхньому кутку сторінки без крапки.

Розділи реферату повинні мати порядкову нумерацію і позначатися арабськими цифрами з крапкою, наприклад: 1., 2., 3.

У нумерацію підрозділу (якщо такий є) входить номер розділу і номер підрозділу в цьому розділі, розділені крапкою. Наприклад: 1.1., 1.2., 1.3.

Таблиці та малюнки нумерують у межах кожного розділу роботи двома цифрами: номер розділу і підпорядкований номер малюнку, розділені крапкою. Наприклад: малюнок 1.5. ( 5 малюнок першого розділу). Кожний малюнок повинен мати назву. Слово “малюнок”, його номер і назву розміщують під малюнком таким чином: Малюнок 1.5. Організаційна схема управління (без крапки в кінці).


Немає коментарів:

Дописати коментар